Ogłoszenia duszpasterskie

1. Dziś szósta niedziela Wielkanocy. Słowo Boże przypomina nam, że miłość do Zbawiciela wyraża się w zachowywaniu Jego nauki. Niech udział w tajemnicy paschalnej Jezusa Chrystusa, celebrowanej w Eucharystii, umacnia naszą miłość do Zmartwychwstałego Pana i pomaga zachowywać Jego słowa w codziennym życiu.
  2. W  piątek rozpoczniemy nowennę przed uroczystością Zesłania Ducha Świętego. Módlmy się, by w każdym z nas Pan Bóg odnowił dary i charyzmaty otrzymane w Chrzcie św. i Bierzmowaniu.
  3. Spowiedź dla dzieci, które w sobotę przystąpią do I Komunii Świętej oraz ich rodziców,  będzie w piątek o godz. 18.30.
  4. Spowiedź dla dzieci, które będą miały rocznicę I Komunii Świętej w najbliższą niedzielę, będzie w sobotę o godz. 18.30.
  5. W przyszłą niedzielę obchodzić będziemy uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego.
  6. Katecheza dla dorosłych w następną niedzielę po Mszy Świętej o godz. 10.00. Temat: Jak dokonywać oceny, że coś jest moralne lub niemoralne?
  7. Serdecznie dziękuję osobom, które wzięły udział w spotkaniach z ks. arcybiskupem podczas wizytacji. Podziękowanie także dla wszystkich którzy, pomogli w organizacji przebiegu wizytacji. Bóg zapłać.
  8. Zapowiedzi przedślubne:  Katarzyna Garbacz, parafia tutejsza i Jakub Woźniak, parafia p.w. Tomasza Apostoła w Warszawie – zapowiedź druga. Andżelika Sochal, parafia tutejsza i Przemysław Toporowski, parafia w Uchaniach – zapowiedź pierwsza
  9. W minionym tygodniu odbyły się pogrzeby śp. Henryki Sochal z ul. Dojazdowej. Polećmy jej duszę Miłosiernemu Bogu: Wieczny odpoczynek