Ogłoszenia duszpasterskie (11.11.2018)

  1. Pan Jezus, chwaląc gest ubogiej wdowy, zachęca nas do większej ufności w Bożą Opatrzność. Wszyscy jesteśmy w ręku Pana Boga i musimy uczyć się na co dzień coraz większego zaufania do Niego. Zaufanie do Pana Boga powinno wyrażać się nie tylko w wymiarze indywidualnym, ale także rodzinnym i wspólnotowym. Jako jeden naród powinniśmy też wciąż bardziej dziękować Panu Bogu i ufać Jego Opatrzności.
  2. Trzy tygodnie temu odbyło się doroczne liczenie wiernych. W naszym kościele w tym dniu na wszystkich Mszach św. było 825 wiernych, co stanowi 32 %  aktualnej liczby Parafian. Do Komunii św. spośród uczestników Mszy św. w tym dniu przystąpiło 52% wiernych.
  3. Dzisiaj  po Mszy św. o godz. 12.00 spotkanie w sali maryjnej naszej scholi dziecięco-młodzieżowej Gloria z  ks. Radkiem.
  4. W przyszłą niedzielę spotkanie dla dzieci pierwszokomunijnych po Mszy św. o godz. 12.00.
  5. Także za tydzień będzie w naszej parafii niedziela ewangelizacyjna ze świadectwami przedstawicieli Wspólnoty Przyjaciół Oblubieńca. Kiermasz ciast organizowany przez tę wspólnotę na rzecz domu formacyjnego dla dziewcząt. Natomiast po Mszy św.  godz. 17.00 modlitwa uwielbienia – Wieczór Chwały – na który serdecznie zapraszamy.