Ogłoszenia duszpasterskie

1. Dzisiejsza niedziela w sposób szczególny w Kościele jest poświęcona środkom społecznego przekazu. Siłę mediów podkreśla Katechizm Kościoła katolickiego, zauważając ich wielki wpływ na przekaz informacji oraz rozwój kultury i kształcenie. Media mogą być wspaniałym narzędziem ewangelizacyjnym. Umiejmy roztropnie korzystać z dobrodziejstw mediów, ale pamiętajmy, że one powinny służyć człowiekowi, a nie odwrotnie. Zadbajmy też o to, aby właściwie i dla swojego ubogacenia korzystało z nich nasze młode pokolenie.
  2. W najbliższą sobotę o godz. 19.00 będzie spotkanie dla rodziców z naszej parafii, którzy chcą aby ich dzieci w przyszłym roku przystąpiły do pierwszej Komunii Świętej.
  3. Koło Gospodyń Wiejskich w Wólce prosiło o podanie informacji, że na terenie Wólki w przyszłą niedzielę o godz. 13.00 odbędzie się gra terenowa pt. Tajemnica Róży – wyprawa po stuletni skarb. Do udziału zaproszeni są mali i duzi mieszkańcy Gminy Wólka. Warunkiem udziału jest dostarczenie zgłoszenia do organizatorów. Więcej informacji i numery telefonów kontaktowych na plakacie w gablocie przed kościołem.