Ogłoszenia duszpasterskie

1. Dzisiaj po Mszach św. panie z Legionu Maryi będą przed kościołem rozdawać medaliki Niepokalanej. Jeżeli ktoś z nas będzie potrzebował wziąć dla siebie czy kogoś z bliskich taki medalik, będzie go mógł otrzymać.
  2. W tym tygodniu Msze św. roratnie od poniedziałku do środy o godz. 6.30. Serdecznie zapraszam.
  3. W czwartek rozpoczną się nasze adwentowe rekolekcje parafialne. Prowadzić je będzie ks. Grzegorz Musiał, kapelan Domu Pomocy Społecznej na Kalinowszczyźnie w Lublinie
  4. Młodzież przygotowująca się do Bierzmowania  uczestniczy rekolekcjach w czwartek i piątek o godz. 19.30, natomiast w sobotę o godz. 18.00
  5. Do chorych w czasie rekolekcji pojadę się w piątek od godz. 10.00.  W zakrystii można zgłosić osoby chore i w podeszłym wieku, które chcą aby je odwiedzić z posługą kapłańską przed świętami. Dotyczy to tych chorych, których nie odwiedzam w pierwsze piątki.
  6. Z racji spowiedzi adwentowej w dekanacie, kancelaria parafialna w poniedziałek będzie nieczynna.
  7. W Świdniczku Dolnym opłatki będą roznoszone dzisiaj od godz. 13.00 i na tygodniu od godz. 15.00
  8. Osoby, które chciałyby rozpocząć prenumeratę lub planujące rezygnację z  prenumeraty prasy katolickiej w przyszłym roku  proszone są o potwierdzenie  tego w zakrystii. Natomiast stali prenumeratorzy proszeni są regulowanie opłaty za IV kwartał.
  9. W minionym odbył się pogrzeb: śp. Patryka Klimka z ul. Pliszczyńskiej. Pomódlmy się za niego…