7 sekretów efektywnego ojcostwa

Z raportu „Journal of Marriage and Family” wynika, że dzieci z rodzin zaangażowanych ojców mają lepszą samoocenę, są mniej podatne na presję rówieśników, są wrażliwsze, mają bardziej rozwiniętą empatię oraz lepiej radzą sobie w szkole, a gdy dorosną – na rynku pracy.

Warsztaty Tato.Net 7 sekretów efektywnego ojcostwa mają na celu odbudowywanie prawidłowych relacji w rodzinach oraz rozwijanie umiejętności rodzicielskich. Program nawiązuje głównie do badań socjologicznych doktora Kena Canfielda zawartych m.in. w książce „Siedem Sekretów Efektywnych Ojców„.


Warsztaty dla ojców: „7 sekretów efektywnego ojcostwa”

Lokalizacja:
Wólka k/ Lublina
Sala przy parafii pw. Trójcy Świętej
Jakubowice Murowane 10

Data: 5-6.10.2018

piątek (18.00 – 22.00)
sobota (9.00 – 18.00)

Zapisy u pana Janusza Bundzylaka
tel. 509 937 379
bundzylak@gmail.com

ZAPISY NA TEN WARSZTAT TRWAJĄ DO 1 PAŹDZIERNIKA 2018

(tato.net/w/wolka)